KLS 2018/19




TAKMIČENJA MK



LINKOVI

facebook twitter youtube instagram

KK Omladinac











KLS TV






KLS

CLANSKE

KLS 2018/19
1 BORAC Čačak 7 7 0
2 DYNAMIC Beograd 7 6 1
3 OKK BEOGRAD Bgd 7 6 1
4 NOVI PAZAR N.Pazar 7 6 1
5 SLOBODA Užice 7 3 4
6 TAMIŠ Pančevo 7 3 4
7 ZLATIBOR Čajetina 7 3 4
8 VOJVODINA N.Sad 7 3 4
9 SPARTAK Subotica 7 3 4
10 DUNAV St.Banovci 7 3 4
11 VRŠAC Vršac 7 2 5
12 MLADOST Zemun 7 2 5
13 METALAC Valjevo 7 1 6
14 BEOVUK 72 Beograd 7 1 6

KLS TV

SLEDEĆE UTAKMICE:
 

SENIORI:
DUNAV - ZLATIBOR
Pet 23.11. St.Pazova 21h

HAJDUK - OMLADINAC
Sub 24.11. Kula 19h

MLAĐE KATEGORIJE:
Kadeti:

JADRAN - OMLADINAC
Sub 24.11. Golubinci 12h

Pioniri 1:
N.PAZOVA - OMLADINAC
Ned 25.11. N.Pazova 11h45

Ml.pioniri 1:
OMLADINAC - ST.PAZOVA 2
Sub 24.11. N.Banovci 18h

Ml.pioniri 2:
DUNAV 1 - N.PAZOVA
Sub 24.11. St.Banovci 13h15

Pioniri 2:
DUNAV 2 - SREM BASKET
Sub 24.11. St.Banovci 15h15

Minibasket:
OMLADINAC - JADRAN
Ned 02.12.

ST.PAZOVA 2 - DUNAV
Ned 02.12.

MLAĐE KATEGORIJE - TABELA I REZULTATI - MLAĐI PIONIRI

MLAĐE KATEGORIJE - TABELE I REZULTATI
Pioniri Mlađi pioniri Minibasket


MLAĐI PIONIRI - U13 KSV SREM Grupa B
1 ŽELEZNIČAR 1 Inđija 9 9 0 604 : 174 18
2 SREM Sr.Mitrovica 10 7 3 538 : 283 17
3 DUNAV St.Banovci 10 7 3 512 : 443 17
4 PINK Šimanovci 10 2 8 293 : 553 11
5 N.PAZOVA N.Pazova 8 3 5 325 : 349 10
6 RU KOŠ 2 Ruma (VK) 9 0 9 178 : 648 8


1.kolo 04/05.10.2014.
Železničar 1 - Pink 79:9 (39:00, 10:02, 08:04, 22:03)
Ru Koš 2 - Srem 8:91 (02:23, 00:30, 02:20, 04:18)
Dunav - N.Pazova 61:51 (18:14, 19:15, 11:11, 13:11)

2.kolo 11/12.10.2014.
Pink - N.Pazova 43:52 (09:18, 14:04, 12:14, 08:16)
Srem - Dunav 45:46 (10:12, 12:07, 14:06, 09:21)
Železničar 1 - Ru Koš 2 114:07 (46:00, 14:01, 28:04, 26:02)

3.kolo 18/19.10.2014.
Ru Koš 2 - Pink 48:57 (10:11, 17:05, 06:26, 15:15)
Dunav - Železničar 1 25:73 (08:22, 03:11, 06:20, 08:20)
N.Pazova - Srem 36:57 (16:18, 00:09, 12:16, 08:14)

4.kolo 25/26.10.2014.
Pink - Srem 35:56 (13:08, 06:14, 04:24, 12:10)
Železničar 1 - N.Pazova 68:7 (24:00, 21:01, 15:00, 08:06)
Ru Koš 2 - Dunav 40:59 (05:20, 12:19, 17:10, 06:10)

5.kolo 01/02.11.2014.
Dunav - Pink 73:20 (23:06, 28:05, 14:07, 08:02)
N.Pazova - Ru Koš 2 79:15 (23:02, 14:05, 26:00, 16:08)
Srem - Železničar 1 51:59 (14:13, 11:12, 12:18, 14:16)

6.kolo 08/09.11.2014.
Pink - Železničar 1 16:84 (00:25, 04:26, 01:23, 11:10)
Srem - Ru Koš 2 94:14 (21:02, 33:02, 22:04, 18:06)
N.Pazova - Dunav 36:56 (05:09, 16:14, 07:12, 08:21)

7.kolo 15/16.11.2014.
N.Pazova - Pink 64:29 (18:15, 22:00, 16:04, 08:10)
Srem - Dunav 41:75 (06:22, 16:14, 14:15, 05:24)
Ru Koš 2 - Železničar 1 0:20 Službeni rezultat

8.kolo 22/23.11.2014.
Pink - Ru Koš 2 59:31 (19:04, 22:06, 08:14, 10:07)
Železničar 1 - Dunav 63:30 (29:03, 14:04, 10:13, 10:10)
Srem - N.Pazova 20:0 Službeni rezultat

9.kolo 29/30.11.2014.
Srem - Pink 20:0 Službeni rezultat
N.Pazova - Železničar 1    
Dunav - Ru Koš 2 75:15 (23:03, 31:00, 08:04, 13:08)

10.kolo 06/07.12.2014.
Pink - Dunav 25:46 (10:10, 07:08, 04:20, 04:08)
Ru Koš 2 - N.Pazova    
Železničar 1 - Srem 44:29 (14:02, 10:10, 14:11, 06:06)



MLAĐI PIONIRI - U13 KSV SREM Grupa A
1 ST.PAZOVA St.Pazova 0 0 0 0 : 0 0
2 OMLADINAC N.Banovci 0 0 0 0 : 0 0
3 RU KOŠ 1 Ruma 0 0 0 0 : 0 0
4 ŽELEZNIČAR 2 Inđija (VK) 0 0 0 0 : 0 0
5 SREM BASKET Pećinci 0 0 0 0 : 0 0
6 LSK Laćarak 0 0 0 0 : 0 0




STRABAG

BestShop Group

Stara Pazova

ConcreteLand

steluni shipping

Kovac Mont

Dexpress

Luka&Pipo

ZM ALF

Miljkovic Silosi

TermomontMG

Fasada

Una Zorcic

Fasada

Speed

Speed

Zlatara Goca

Fasada

Fasada