KLS 2018/19




TAKMIČENJA MK



LINKOVI

facebook twitter youtube instagram

KK Omladinac











KLS TV






KLS

CLANSKE

KLS 2018/19
1 BORAC Čačak 7 7 0
2 DYNAMIC Beograd 7 6 1
3 OKK BEOGRAD Bgd 7 6 1
4 NOVI PAZAR N.Pazar 7 6 1
5 SLOBODA Užice 7 3 4
6 TAMIŠ Pančevo 7 3 4
7 ZLATIBOR Čajetina 7 3 4
8 VOJVODINA N.Sad 7 3 4
9 SPARTAK Subotica 7 3 4
10 DUNAV St.Banovci 7 3 4
11 VRŠAC Vršac 7 2 5
12 MLADOST Zemun 7 2 5
13 METALAC Valjevo 7 1 6
14 BEOVUK 72 Beograd 7 1 6

KLS TV

SLEDEĆE UTAKMICE:
 

SENIORI:
DUNAV - ZLATIBOR
Pet 23.11. St.Pazova 21h

HAJDUK - OMLADINAC
Sub 24.11. Kula 19h

MLAĐE KATEGORIJE:
Kadeti:

JADRAN - OMLADINAC
Sub 24.11. Golubinci 12h

Pioniri 1:
N.PAZOVA - OMLADINAC
Ned 25.11. N.Pazova 11h45

Ml.pioniri 1:
OMLADINAC - ST.PAZOVA 2
Sub 24.11. N.Banovci 18h

Ml.pioniri 2:
DUNAV 1 - N.PAZOVA
Sub 24.11. St.Banovci 13h15

Pioniri 2:
DUNAV 2 - SREM BASKET
Sub 24.11. St.Banovci 15h15

Minibasket:
OMLADINAC - JADRAN
Ned 02.12.

ST.PAZOVA 2 - DUNAV
Ned 02.12.

c
MLAĐE KATEGORIJE - TABELA I REZULTATI - PIONIRI

MLAĐE KATEGORIJE - TABELE I REZULTATI
Pioniri Mlađi pioniri Minibasket


MLAĐI PIONIRI - U13 OKS SREM
1 SREM BASKET Pećinci 10 9 1 527 : 361 18
2 DUNAV St.Banovci 10 7 3 466 : 370 17
3 ST.PAZOVA St.Pazova 10 6 4 423 : 353 16
4 ŽELEZNIČAR Inđija 10 4 6 447 : 425 14
5 JADRAN Golubinci 10 4 6 241 : 286 11
6 RU KOŠ Ruma 10 0 10 337 : 646 10



Finalni turnir F4 18.04.2015.
(POL 1) Dunav - St.Pazova 62:49 (14:18, 19:06, 18:12, 11:13)
(POL 2) Sr. Basket - Železničar 61:46 (12:13, 16:06, 18:10, 15:17)
     
(za III mesto)    
St.Pazova - Železničar 40:54 (11:15, 09:19, 13:09, 07:11)
     
(FINALE)    
Dunav - Sr.Basket 57:70 (12:20, 10:10, 17:14, 18:26)



1.kolo 07/08.02.2015.
Ru Koš - Jadran 44:46 (17:08, 05:18, 14:05, 08:15)
St.Pazova - Železničar 50:29 (17:04, 11:09, 13:06, 09:10)
Dunav - Srem Basket 46:62 (16:19, 09:11, 06:14, 15:18)

2.kolo 14/15.02.2015.
Jadran - Srem Basket 23:47 (05:15, 08:08, 06:09, 04:15)
Železničar - Dunav 40:49 (06:11, 10:13, 16:14, 08:11)
Ru Koš - St.Pazova 30:51 (06:06, 09:11, 11:07, 04:27)

3.kolo 21/22.02.2015.
St.Pazova - Jadran 43:39 (12:09, 08:12, 09:10, 14:08)
Dunav - Ru Koš 80:38 (18:11, 23:10, 22:14, 17:03)
Srem Basket - Železničar 56:37 (06:13, 13:11, 26:02, 11:11)

4.kolo 28.02./01.03.2015.
Jadran - Železničar 23:21 (02:04, 09:10, 09:02, 03:05)
Ru Koš - Srem Basket 36:66 (10:18, 07:19, 14:13, 05:16)
St.Pazova - Dunav 61:48 (12:12, 23:10, 14:12, 12:14)

5.kolo 07/08.03.2015.
Dunav - Jadran 0:20 Službeni rezultat
Srem Basket - St.Pazova 40:36 (12:08, 13:06, 09:06, 06:16)
Železničar - Ru Koš 86:51 (10:16, 33:10, 23:14, 20:11)

6.kolo 14/15.03.2015.
Jadran - Ru Koš 56:26 (24:10, 04:07, 20:03, 08:06)
Železničar - St.Pazova 47:36 (14:11, 07:12, 15:05, 11:08)
Srem Basket - Dunav 62:56 (09:21, 17:11, 17:08, 19:16)

7.kolo 21/22.03.2015.
Srem Basket - Jadran 0:20 Službeni rezultat
Dunav - Železničar 47:45 (14:03, 18:10, 01:13, 14:19)
St.Pazova - Ru Koš 62:18 (14:02, 20:04, 12:07, 16:09)

8.kolo 28/29.03.2015.
Jadran - St.Pazova 0:20 Službeni rezultat
Ru Koš - Dunav 31:49 (02:11, 11:15, 09:10, 09:13)
Železničar - Srem Basket 37:53 (11:08, 09:09, 11:20, 06:16)

9.kolo 04/05.04.2015.
Železničar - Jadran 45:34 (12:12, 20:03, 05:09, 08:10)
Srem Basket - Ru Koš 90:37 (23:12, 25:04, 24:07, 18:14)
Dunav - St.Pazova 51:31 (15:08, 16:03, 10:16, 10:04)

10.kolo 11/12.04.2015.
Jadran - Dunav 0:20 Službeni rezultat
St.Pazova - Srem Basket 33:51 (08:13, 10:12, 05:12, 10:14)
Ru Koš - Železničar 26:60 (09:09, 04:22, 11:12, 02:17)



STRABAG

BestShop Group

Stara Pazova

ConcreteLand

steluni shipping

Kovac Mont

Dexpress

Luka&Pipo

ZM ALF

Miljkovic Silosi

TermomontMG

Fasada

Una Zorcic

Fasada

Speed

Speed

Zlatara Goca

Fasada

Fasada