Ml.pioniri:

Minibasket:

23.05.2017. POBEDA U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI U
SRBOBRANU

Kadetska selekcija, sastavljena od mlađih igrača, odigrala je prijateljsku utakmicu u Srbobranu, sa ekipom Akademika. U prvom poluvremenu, naši momci su lošom igrom, posebno u drugoj četvrtini, dozvolili domaćinu da napravi veliku prednost i na odmor ode sa velikih dvadeset poena razlike. U trećem periodu sledi neverovatan preokret. Perfektnom igrom, naši momci dobijaju taj period rezultatom 33:15. U zanimljivoj i neizvesnoj poslednjoj četvrtini, ponovo je viđena dobra igra naših kadeta i na kraju pobeda, rezultatom 69:73. Čestitke igračima na borbenosti, timskom duhu i prikazanoj igri.
      Još jedna lepa vest je da će član kadetstke selekcije, Lazar Dobrić, učestvovati kao igrač Reprezentacije regiona Vojvodina, na Turniru regiona KSS koji se narednog vikenda održava u Kragujevcu.