KLS 2018/19




TAKMIČENJA MK



LINKOVI

facebook twitter youtube instagram

KK Omladinac











KLS TV






KLS

CLANSKE

KLS 2018/19
1 BORAC Čačak 7 7 0
2 DYNAMIC Beograd 7 6 1
3 OKK BEOGRAD Bgd 7 6 1
4 NOVI PAZAR N.Pazar 7 6 1
5 SLOBODA Užice 7 3 4
6 TAMIŠ Pančevo 7 3 4
7 ZLATIBOR Čajetina 7 3 4
8 VOJVODINA N.Sad 7 3 4
9 SPARTAK Subotica 7 3 4
10 DUNAV St.Banovci 7 3 4
11 VRŠAC Vršac 7 2 5
12 MLADOST Zemun 7 2 5
13 METALAC Valjevo 7 1 6
14 BEOVUK 72 Beograd 7 1 6

KLS TV

SLEDEĆE UTAKMICE:
 

SENIORI:
DUNAV - ZLATIBOR
Pet 23.11. St.Pazova 21h

HAJDUK - OMLADINAC
Sub 24.11. Kula 19h

MLAĐE KATEGORIJE:
Kadeti:

JADRAN - OMLADINAC
Sub 24.11. Golubinci 12h

Pioniri 1:
N.PAZOVA - OMLADINAC
Ned 25.11. N.Pazova 11h45

Ml.pioniri 1:
OMLADINAC - ST.PAZOVA 2
Sub 24.11. N.Banovci 18h

Ml.pioniri 2:
DUNAV 1 - N.PAZOVA
Sub 24.11. St.Banovci 13h15

Pioniri 2:
DUNAV 2 - SREM BASKET
Sub 24.11. St.Banovci 15h15

Minibasket:
OMLADINAC - JADRAN
Ned 02.12.

ST.PAZOVA 2 - DUNAV
Ned 02.12.

MLAĐE KATEGORIJE - TABELA I REZULTATI - PIONIRI

MLAĐE KATEGORIJE - TABELE I REZULTATI
Pioniri Mlađi pioniri Minibasket


PIONIRI - U15 KSV SREM Grupa A
1 LSK Laćarak 6 6 0 466 : 369 12
2 ST.PAZOVA St.Pazova 6 3 3 394 : 376 9
3 OMLADINAC N.Banovci (VK) 6 2 4 291 : 318 8
4 DUNAV Stari Banovci 6 1 5 317 : 405 6 (-1)


1.kolo 04/05.10.2014.
LSK - Omladinac VK 71:55 (18:11, 14:19, 25:13, 14:12)
Dunav - St.Pazova 68:83 (11:20, 25:19, 21:20, 11:24)

2.kolo 11/12.10.2014.
Omladinac VK - St.Pazova 63:55 (08:12, 13:12, 13:16, 17:11)
LSK - Dunav 85:48 (22:13, 18:06, 28:11, 17:18)

3.kolo 18/19.10.2014.
Dunav - Omladinac VK 69:56 (18:10, 12:19, 20:24, 19:13)
St.Pazova - LSK 62:80 (18:16, 16:16, 17:23, 11:25)

4.kolo 25/26.10.2014.
Omladinac VK - LSK 65:70 (12:18, 18:20, 18:14, 17:18)
St.Pazova - Dunav 74:60 (15:15, 21:17, 20:20, 18:18)

5.kolo 01/02.11.2014.
St.Pazova - Omladinac VK 53:32 (22:06, 10:08, 14:02, 07:16)
Dunav - LSK 72:87 (22:18, 10:26, 11:24, 29:19)

6.kolo 08/09.11.2014.
Omladinac VK - Dunav 20:0 službeni rezultat
LSK - St.Pazova 73:67 (16:17, 17:12, 20:22, 20:16)



PIONIRI - U15 KSV SREM Grupa B
1 ŽELEZNIČAR 1 Inđija 4 4 0 349 : 105 7
2 RU KOŠ Ruma 4 2 2 221 : 205 5 (-1)
3 SLOVEN Ruma 4 0 4 157 : 417 4

PIONIRI - U15 KSV SREM Grupa C
1 ŽELEZNIČAR 2 Inđija (VK) 6 5 1 327 : 236 11
3 PINK Šimanovci 6 4 2 242 : 240 10
2 VOJKA Vojka 6 3 3 315 : 251 9
4 N.PAZOVA N.Pazova 6 0 6 194 : 351 5 (-1)




STRABAG

BestShop Group

Stara Pazova

ConcreteLand

steluni shipping

Kovac Mont

Dexpress

Luka&Pipo

ZM ALF

Miljkovic Silosi

TermomontMG

Fasada

Una Zorcic

Fasada

Speed

Speed

Zlatara Goca

Fasada

Fasada